Loading...
اصفهان پک۱۳۹۳-۱۲-۱ ۲۰:۱۲:۰۰ +۰۰:۰۰

اصفهان پک

طراحی و تولید تخصصی خطوط و ماشین آلات بسته بندی نهایی

شرکت اصفهان پک بزرگترین طراح و سازنده دستگاه های بسته بندی نهایی ( Secondary Packaging Machines ) در خاورمیانه میباشد. تک تک اعضا تیم اصفهان پک خلاقیت و نوآوری را سر لوحه فعالیت های خود قرار میدهند و متعهد اند تا به مشتریان برای پیدا کردن راه حل های ایده آل برای بسته بندی کمک نمایند.ما بیش از 50 سال است که با سخت کوشی و تلاش سعی میکنیم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماییم تا بتوانند با اطمینان بسته بندی کنند.

شرکت ماشینهای بسته بندی اصفهان

درباره اصفهان پک بیشتر بدانید…
0
تعداد ماشین آلات ساخته شده تا امروز
0
تعداد مشتریان تا امروز
0
تعداد دستگاه های صادراتی تا امروز

دستگاه شیرینگ پک

یکی از تولیدات اصلی شرکت اصفهان پک طراحی و تولید دستگاه های شیرینگ پک میباشد که طی 40 سال گذشته تغییرات عمده ای در این مدل دستگاه ها از نظر تکنولوژی ساخت صورت گرفته که در انواع شیرینگ دستی – شیرینگ نیمه اتوماتیک – شیرینگ اتوماتیک قابل مشاهده هستند .شرکت اصفهان پک با نوآوری در این دستگاه ها توانسته با ثبت اختراع دستگاه شیرینگ دو گانه سوز برای مشتریان خود هزینه های کم و ارزان تر را نسبت به دیگر تولید کنندگان فراهم نماید.

درباره دستگاه شیرینگ پک بیشتر بدانیم

دستگاه استرچ پالت

شرکت اصفهان پک تقریبا از 18 سال پیش تولید دستگاه پالت پیچ یا همان استرچ پالت را در فیلد کاری خود قرار داد این دستگاه با توجه تغییر روش حمل سنتی و تبدیل این روش به حمل و نقل محصولات با پالت از اهمیت ویژه ای برخوردار است .دستگاه های استرچ پالت در انواع پالت پیچ دستی – استرچ پالت صفحه گردان – استرچ پالت بازوی گردان در شرکت اصفهان پک طراحی و تولید میگردد. شرکت اصفهان پک برای اولین بار در خاور میانه دستگاه استرچ پالت با سیستم پری استرچ را طراحی و تولید نمود این سیستم توانایی کاهش مصرف نایلون استرچ را تا 500% دارا میباشد که برای مشتریان بسیار مهم میباشد.

درباره دستگاه استرچ پالت بیشتر بدانیم

خدمات گسترده به تمام نقاط ایران در کمترین زمان

تک تک تیم اصفهان پک متعهد اند تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نمایند زیرا وقتی مشکلات سریعتر حل شود بهره وری بالا خواهد رفت و این یعنی سود بیشتر برای مشتریان ما پس با خیال راحت و با اطمینان بسته بندی کنید!

در باره خدمات شرکت اصفهان پک بیشتر بدانیم

نگاهی کوتاه به اصفهان پک

چرا اصفهان پک

همکاری با بیش از 80 درصد کارخانجات ایران

با نظر من شرکت اصفهان پک از معدود شرکت هایی است که در ایران بصورت کاملا حرفه ای طراحی و ماشین سازی را انجام میدهد.
شرکت الماس پاک ارس- مهندس راوندی
طراحی دستگاه بسته بندی مخصوص ما و الزاماتی که ما داشتیم و همچنین پیشنهادات بسیار ارزشمند مهندسین شرکت اصفهان پک را از شرکت های دیگر متمایز کرده انشاله موفق باشید.
مهندس نوری, بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

نمایشگاه ها

هر ساله در بیش از 5 نمایشگاه تخصصی که بیشتر در تهران هستند شرکت میکنیم تا مشتریان با نوآوری های جدید و تغییرات دستگاه ها و تکنولوژی های جدید در حوزه بسته بندی نهایی بیشتر آشنا شوند و از نظر فنی با تبادل نظر بین کارشناسان تیم اصفهان پک و همچنین اپراتور ها و مسئولین فنی کارخانجات راهی برای بهبود های آینده پیدا کنیم. ما معتقدیم تنها راه پیشرفت نزدیک تر شدن به مشتریان است تا بتوانیم نیاز های آنها را بهتر درک کنیم.

عباس اخوان حریری

عباس اخوان حریری مشهور  به پدر بسته بندی ایران در طی دوران زندگی دستخوش تغییرات زیاد و چالش های فراوان بوده و با توجه به علاقه زیاد ایشان به خطوط بسته بندی ، صنعت بسته بندی را جهت فعالیت ماشین سازی بطور تخصصی در طی حدود  50 سال انتخاب نموده و با عشق و علاقه ای وصف ناشدنی تیم اصفهان پک را هدایت مینمایند . عباس اخوان حریری همیشه در جلسات و سسمینار ها به این اصل توجه نموده که ما و مشتریان ما یکی هستیم وقفه ای در تولید آنها یعنی وقفه ای در تولید ما و تیم اصفهان پک هم همیشه این هدف را سر لوحه کلیه فعالیت های سازمان قرار داده است .

تیم اصفهان پک

شرکت اصفهان پک درارای سرمایه های انسانی متعهد و تلاشکر میباشد که تک تک اعضاء تیم ما با استفاده عملی از دانش تجربی و تجربه های سازمانی در تلاش هستند تا خدماتی با کیفیت عالی ارائه نمایند و با بالا بردن دانش و همچنین خلاقیت و نوآوری بتوانند حتی در کوچکترین مسائل ، متفاوت عمل نمایند و ارزش افزوده بیشتری را برای مشتریان خود ایجاد کنند.